free site maker


HAKKIMIZDA

TEKTAR TEKNİK TARIM A.Ş. 1999 yılında İtalyan ALBA MILAGRO S.P.A’ nın Türkiye Distribütörlüğü'nü alarak, özel gübreler sınıfındaki bitki besleme ürünlerinin ithalatı ve Türkiye’ye toptan pazarlanması amacı ile Antalya’da kurulmuştur.

Akdeniz ve Ege bölgelerinde kurduğu deneyimli satış ve teknik ekibi ile bizzat kendisi, diğer bölgelerde ise başbayileri ile satış ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içinde TEKTAR, toplam kalite felsefesini benimseyerek, özellikle güven, istikrar, yaratıcılık ve yenilikcilik anlayışlarından asla ödün vermemiş ve daima en iyi ürün ile en iyi hizmet hedefinde ilerlemiştir.

Bu ilke ve hedefleri doğrultusunda kendisini ispatlamış ve böylece tarım sektorüne genç ve dinamik bir anlayış getirmiştir.

TEKTAR, ALBA MILAGRO S.p.A ile yaptığı işbirliğinden büyük memnuniyet ve gurur duymaktadır. Çünkü bol alternatif ile formule edilen özel ürünlerimiz, Türkiye toprakları, Türk çiftçisinin uygulama teknikleri ve ülkemize özgü bitki çeşitliliği de dikkate alınarak, MILAGRO tarafından çok kaliteli hammadde ve ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Bu ürünler, farklı bitki deseninde ve farklı arazi koşullarında denenip seçilmek suretiyle ithal edilmektedir. MILAGRO ve TEKTAR’ın bu prensipler doğrultusunda büyük bir uyumla devam eden işbirliği artan memnuniyet ve gururla aralıksız devam edecektir.

Değişen dünya ile birlikte daha iyi koşullarda yaşamak ve en iyiyi elde etme çabaları artık daha fazla çalışmayı ve sürekli kendini yenilemeyi zaruri hale getirmiştir. Hele ki tarımda bu değişim çok hızlıdır ve kendisini daha belirgin göstermektedir.

Bugün TEKTAR, özel gübreler pazarında, MILAGRO ürünleriyle en üst kalite segmentinde vermiş olduğu hizmeti bir adım daha ileriye taşıyarak, İtalyan ALBA MILAGRO ile çok iyi sinerji oluşturacak olan Amerikan BIOFLORA ile işbirliği yapmıştır.

Adres

Etiler Mahallesi
Evliya Çelebi Caddesi
Mirador İş Merkezi Sit. No:7/401
Muratpaşa/Antalya/TÜRKİYE